O firmie

Strona główna

Kontakt

Produkty

LINKI SAMOCHODOWE
"PIAST" Jarosław Rynduch


PRODUKCJA - REGENERACJA - DORABIANIE WG WZORU

O firmie

W obecnej formie i lokalizacji prowadzimy działalność od 1990 roku i przez cały ten czas funkcjonujemy z sukcesami na polskim rynku motoryzacyjnym. Specjalizujemy się w produkcji i regeneracji wszelkiego rodzaju linek i cięgien do samochodów, motocykli, wózków widłowych, przyczep itp. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o linki do maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych.
Uzupełnieniem naszej oferty jest dorabianie linek na podstawie dostarczonego wzoru. Jeśli wśród naszego asortymentu nie znajdą Państwo poszukiwanego wyrobu prosimy o dostarczenie wszystkich elementów uszkodzonej linki - pancerza, wkładu oraz końcówek.
Wzory można dostarczyć osobiście, istnieje także możliwość przesłania ich pocztą lub kurierem.

Zapraszamy również odbiorców nie związanych z motoryzacją. Jesteśmy dostawcami linek do bram garażowych, bram wjazdowych, kontenerów, wind, foteli obrotowych czy przyrządów gimnastycznych i rehabilitacyjnych.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zrealizować każde zarówno typowe, jak i nietypowe zamówienie.

Nasi Klienci cenią w szczególności wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, terminowość, fachowość popartą wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualne podejście do każdego problemu.

Do wyrobu linek stosujemy materiały krajowe i zagraniczne o najwyższej jakości, posiadające niezbędne atesty:
- liny stalowe ocynkowane lub ze stali nierdzewnej o konstrukcjach 1x19, 6x7, 7x7;
- pancerze z drutu sprężynowego okrągłego lub walcowanego powlekane osłoną PCV;
- liny zbrojone (ciągnąco-pchające) i pancerze zbrojone wzdłużnie mające zastosowanie w linkach zmiany biegów, linkach wywrotu itp.;
- końcówki linek i pancerzy ze stali automatowej zabezpieczone galwanicznie przed korozją.